Wyobraź Sobie życie bez barier, wszędzie i o każdej porze

 

Przedstawiamy Nano Mobility V zaprojektowane przez wizjonerów

Nano Mobility V

 Mobility V jest obecnie demonstracyjnym prototypem, który stale jest rozwijany. Oficjalną premierę wózka zaplanowano na rok 2018.

Tworzymy wózek

na miarę 21 wieku

Mobility V łączy w sobie nowoczesny
design z technologią 21 wieku.
Takie połączenie owocuje wózkiem, który
jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym
klientom. Ponadto pojazd jest zdolny do samodzielnego
pokonywania przeszkód w postaci między innymi
schodów. 

Przekonaj się na co stać Mobility V !

 Mobility V zawdzięcza swą wyjątkowość innowacyjnemu połączeniu wózka elektrycznego i schodołazu. Jest to rozwiązanie niespotykane do tej pory. Pojazd po płaskim terenie porusza się dzięki  zwinności i komfortowi dwóch dużych kółek zaś w celu pokonywania krawężników czy wchodzenia po schodach używa gumowych gąsienic, które  pozwalają w bezpieczny sposób wejść na górę czy zjechać w dół.

Bezpieczna wspinaczka

Wytrzymałe, gumowe gąsienice zapewniają płynną i bezpieczną wspinaczkę po schodach. Dzięki  szerokiej podstawie sztywnych prowadnic Mobility V jest stabilny nawet na spiralnych schodach. Przejście na i ze schodów jest zautomatyzowane i realizowane  poprzez naciśnięcie przycisku.

 

Funkcjonalny i wygodny

Konstrukcja Mobility V  jest funkcjonalna i pozwala na wiele regulacji pozycji siedzącej co w bezpośredni sposób przekłada się na wygodę użytkownika.

Kompaktowy i zwinny

Mobility V wyposażony jest w technologię samobalansowania, która umożliwia obracanie się pojazdu w miejscu. Duże koła pokonują przeszkody bez obawy o utknięciu. Wózek dzięki zachowaniu  kompaktowych rozmiarów pozwala na łatwe manewrowanie w pomieszczeniach oraz dopasowuje  się do wszystkich standardowych rozmiarów drzwi.

 

Tryb przemieszczania

Mobility V wyposażony jest w technologię samobalansowania, która umożliwia obracanie się pojazdu w miejscu. Duże koła pokonują przeszkody bez obawy o utknięciu. Użytkownik może użyć joysticka lub przesunięcia masy ciała do sterowania wózkiem.

 

Tryb schodołaza

W celu pokonywania krawężników czy wchodzenia po schodach pojazd używa gumowych gąsienic, które pozwalają w bezpieczny sposób wejść na górę czy zjechać w dół. Przejście na i ze schodów jest zautomatyzowane i realizowane poprzez naciśnięcie przycisku.

Wsparcie gąsienic

W przypadku pokonywania śliskich nawierzchni, większych przeszkód lub stromych pochyłości gąsienice można obniżyć do podłoża w celu zwiększenia przyczepności.

Nino Robotics
Genny Mobility
Nino Robotics

Tryb stacjonarny

W tym trybie Mobility V jest ustawiony w taki sposób by w maksymalny sposób ułatwić użytkownikowi wsiadanie, wysiadanie czy podjeżdżanie pod stół.

orwards and backwards during this mode.

Nino Robotics
Genny Mobility
Nino Robotics

Ciesz się widokiem z wyższej perspektywy

Chcesz porozmawiać ze Swoimi przyjaciółmi na poziomie ich oczu? A może chciałbyś wyciągnąć colę z półki?  Teraz możesz to zrobić – wystarczy jeden przycisk.

 

Cena po prezentacji 52 770 PLN